Veido masažas

Veido masažas
Kosmetologinės procedūros, kaina 

nuo 90 Eur.

CLINICUS KLAIPĖDA grožio terapijos procedūros atliekamos su prancūziška „Biologique Recherche“ kosmetika. Kosmetologinės procedūros derinamos su autorinėmis „Biologique Recherche“ veido masažo technikomis.

Kombinuotas kosmetologinių prepaparatų naudojimas ir originalus veido masažas užtikrina odos raminantį, stangrinantį, valantį rezultatą, išgaunamas natūralus veido pakėlimo efektas. Iš pradžių procedūros atliekamos vienoje veido pusėje, todėl paprasta stebėti pasiektą rezultatą. Realus gydomojo veido masažo ir veikliųjų medžiagų, esančių „Biologique Recherche“ preparatuose, poveikis odai ir veido ovalui matosi iš karto.

Veido procedūros su „Biologique Recherche“ priemonėmis apima taip pat rūpestingos priežiūros reikalaujančias kaklo ir dekoltė sritis.

CLINICUS KLAIPĖDA grožio terapeutė atlieka įvairias veido odos procedūras su masažo technika: veido odą raminančią procedūrą „Soin Restructurant et Lissant“, veido odą stangrinančią procedūrą „Lift C.V.S“, veido odą valančią, raukšles lyginančią procedūrą „MC 110“ ir kt.

Registracija procedūroms CLINICUS KLAIPĖDA tel. + 370 665 14000.