Raukšlių gydymas hialuronu

Raukšlių gydymas hialuronu

Veido mimikos raukšlės, siauros ar formą praradusios lūpos – problemos, kurias sėkmingai sumažina arba visiškai pašalina hialurono rūgštis. Hialuronas veidui drėkina ir tonizuoja odą iš vidaus.

Injekciniai preparatai hialurono rūgšties pagrindu ne tik naikina gilias raukšles, bet ir modeliuoja veido apimtį, atkuria veido kontūrą, simetriją. Hialurono rūgštis ypač aktyviai veikia veido raukšles aplink akis, nosį, lūpas.

Injekcijos nuo raukšlių atliekamos per 15–20 minučių, o procedūros poveikis, atsižvelgiant į individualias savybes (amžių, odos tipą) ir naudojamo preparato rūšį, išlieka iki 24 mėnesių.

Injekcijoms naudojamas preparatas – sterilus biogelis su stabilizuota hialurono rūgštimi, kurios yra kiekvieno žmogaus organizme. Pagrindinis hialurono rūgšties naudojimo tikslas – sujungti ir palaikyti vandenį organizme, taip pat tonizuoti odą ir išsaugoti jos elastingumą.

Raukšlių lyginimas hialuronu prasideda nuo konsultacijos su plastinės chirurgijos gydytoju arba gydytoju dermatologu. Įvertinus odos būklę, pateikiamos rekomendacijos injekcijoms nuo raukšlių.

Hialurono rūgšties poveikis trunka 6–12 mėnesių – tai priklauso nuo individualių organizmo savybių ir konkretaus preparato. Pirminis efektas matomas iš karto po procedūros, o galutinis rezultatas – po 10 dienų.