Biorevitalizacija

Biorevitalizacija
Biorevitalizacija, kaina

nuo 100 Eur.

Biorevitalizacija – gilus odos drėkinimas

Biorevitalizacija – tai gilus odos drėkinimas, kuris ypač svarbus siekiant, kad oda ilgiau išliktų jauna, būtų sveika ir graži. Procedūros metu į norimas koreguoti sritis suleidžiama koncentruotos hialurono rūgšties be priedų. Hialurono rūgštis traukia vandenį į odą ir taip palaiko odos drėgmę, neleidžia jai išsausėti.

„Smulkios raukšlės išsilygina, oda tampa skaistesnė, gyvybingesnė, nyksta sausumo, tempimo pojūtis“, – sako dermatovenerologė A. Bagdonė. Jos teigimu, biorevitalizacija tinka bet kurio amžiaus žmonėms. Procedūros atliekamos veido, kaklo, dekoltė srityje, ypač veiksmingai naikinamos smulkios raukšlės aplink akis. Norint pasiekti teigiamo efekto, anot gydytojos, paprastai prireikia 2–4 procedūrų, kurios atliekamos su 2 savaičių pertrauka. Po procedūrų kurso rezultatais galima džiaugtis apie pusmetį. Vėliau kursą reikia kartoti.

„Atlikti giluminį odos drėkinimą (biorevitalizaciją) ypač rekomenduojama rudenį ir pavasarį. Žiemą odą išvargina ypač sausas uždarų patalpų oras, taip pat šaltis, žvarbus vėjas. Po vasaros oda būna išsausėjusi ir nuvarginta saulės, todėl dažnai jaučiamas odos tempimas, oda pleiskanoja“, – paaiškina gydytoja dermatovenerologė. Atsiliepimai po šios procedūros puikūs, moterys, anot gydytojos, būna labai patenkintos rezultatu.