fbpx

„Clinicus Klaipėda“ odontologijos specialistai dantų protezavimo srityje teikia kompleksines paslaugas: konsultuoja, atlieka būtiną diagnostiką, sudaro gydymo planą, taiko inovatyvius metodus. Atsižvelgiant į individualią paciento situaciją, parenkamas tinkamiausias dantų protezavimo būdas:

  • Dantų vainikėlis – savo išvaizda ir savybėmis labai panašus į tikrą žmogaus dantį pagal savo dydį, spalvą ir formą. Jis apgaubia pažeistą danties paviršių, sutvirtina ir apsaugo jį nuo galimų lūžių ar kitų traumų. Vainikėlio uždėjimui pažeistas paciento dantis turi būti tinkamai paruoštas.
  • Tiltiniai protezai – pašalina burnos ertmės defektus po danties netekimo. Nušlifavus greta esančius dantis, jie apvelkami vainikėliais su tarpine dalimi – t. y. jie tampa atrama dirbtinių dantų tiltui.
  • Protezai ant implantų – rezultatas prilygsta natūralių dantų išvaizdai, kai ant implantų, atliekančių dantų šaknų funkciją, pasirinktinai gali būti padaryti ir vienetiniai vainikėliai, ir tiltai.
  • Dantų plokštelė – dalinė ar viso žandikaulio plokštelė padeda atstatyti prarastus dantis, kai neįmanomas dantų atkūrimas dantų implantais ar tiltiniu protezu.

Viso danties ar jo dalies praradimą gali lemti įvairios priežastys: kariesas, traumos, aplink dantį esančių audinių ligos, netaisyklinga dantų padėtis ar sąkandis.

Dantų protezavimas – vienintelė išeitis, kai nebepakanka tradicinio dantų plombavimo ir būtina atkurti prarastus dantis, restauruoti nuskilusius dantis, sustiprinti silpnus, trapius ar negyvus dantis, pagerinti estetinę dantų išvaizdą.

Kai pažeidžiami dantys, kuriems tenka didelis kramtymo krūvis, būtina atnaujinti senas dantų restauracijas. Priekiniai dantys – Jūsų šypsenos palydovai, todėl itin svarbu, kad jie atrodytų estetiškai: nebūtų tarpelių tarp dantų, o patys dantys turėtų tinkamą formą ir spalvą.

Kitas problemos sprendimas – protezavimas ant implantų, naudojant metalo keramikos, bemetalės keramikos ar kitus įvairių konstrukcijų išimamus ar fiksuotus dantų protezus.

Odontologas Marijus Gembeckas dantų protezavimui naudoja pažangią kompiuterinę technologiją CEREC (CERamic REConstruction): taupomas pacientų laikas, nes  dantų protezavimas gali būti atliktas vieno vizito metu.

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją

Registracija vizitui

Clinicus Klaipėda