fbpx
Search
Close this search box.

Dantų implantavimas  – vienas pažangiausių dantų atkūrimo būdų. Procedūra įprastai nesukelia skausmo, nes jos metu taikoma vietinė nejautra. „Clinicus Klaipėda“ implantavimo, dantų ar implantų protezavimo klausimais konsultuoja ir implantavimo procedūras atlieka odontologas – implantologas Marijus Gembeckas ir burnos chirurgė Augustė Manelytė.

Gydytojai specializuojasi su skaitmeninėmis šypsenos, implantavimo ir protezavimo (CEREC) metodikose, dirba su pagrindinėmis implantų sistemomis („Straumman“, „Megagen“, „Neodent“, „Nobel Biocare“).

Burnos chirurgas Avi Kuperschlag taiko dar vieną išskirtinį metodą, kai vieno apsilankymo metu pašalinamas ir sugedęs dantis, ir įsriegiamas implantas.

Dėl prarasto vieno ar kelių dantų nebuvimo gali atsirasti komplikacijos, paveiksiančios sveikus dantis. Tarp dažniausiai pasitaikančių neigiamų padarinių, netekus dantų – nykstantis ar tirpstantis žandikaulio kaulas, suprastėjusi kramtymo funkcija, atsiradę kalbos tarmės defektai. Taip pat gali pasikeisti veido mimika, atsirasti virškinimo problemos.

Dantų implantai – pažangi alternatyva prarastų dantų atstatymui, kai šiuolaikinė odontologija suteikia galimybę pacientui rinktis tarp dantų protezų ir implantų.

Taip pat implantai gali tapti suformuota atrama nuolatiniam arba nuimama protezui. Savalaikis dantų implantavimas – labai svarbi estetinė ir funkcinė burnos procedūra, atkurianti prarastą dantį ar jų eilę ir išsauganti nepakitusią kaulo struktūrą.

Dantų implantacijai mūsų klinikoje Klaipėdoje odontologai naudoja nedidelius titano ar titano cirkonio varžtelius, kurie chirurginiu būdu įtvirtinami viršutiniame arba apatiniame žandikaulyje prarasto danties šaknies vietoje. Implantacijos procedūra paprastai atliekama vietinėje nejautroje.

Sraigto formos danties implantas atkartoja danties šaknį ir tampa stabilia atrama išimamiems protezams, dirbtiniams dantų vainikėliams. Naudojamas titanas ar titano cirkonis užtikrina lengvą implanto prigijimą, nes šios medžiagos dera su žmogaus biologija ir 99 proc. atvejų nesukelia alerginių ar atmetimo reakcijų.

Kai prieš implantavimo procedūrą nustatomas žandikaulio kaulo sunykimas ir stinga vietos implantui įsodinti, atliekamas reikalingas kaulo tūrio atkūrimas. Su šia problema įprastai susiduria pacientai, kurie neteko dantų dėl lėtinių uždegiminių dantų ar žandikaulio ligų, ilgai nešiojo išimamus protezus.

Dantų implantų ilgaamžiškumas priklauso nuo procedūrą atliekančio gydytojo kvalifikacijos, profesionalumo ir patirties, paciento anatominių savybių (pavyzdžiui, žandikaulio storio/būklės) bei implantų priežiūros.

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją

Registracija vizitui

Clinicus Klaipėda