Kasdienė dantų priežiūra namų sąlygomis  – būtina, bet nepakankama priemonė, jeigu norite džiaugtis sveikais dantimis.

Tik profesionalios burnos higienos procedūros metu visiškai pašalinamos dantų apnašos ir akmenys, atliekamos gydomosios gydomųjų preparatų aplikacijos, nupoliruojami dantų ir plombų paviršiai, užkertamas kelias dantų karieso, burnos gleivinės ir periodonto ligų atsiradimui.

Burnos higiena taip pat svarbi ir būtina, kai planuojamos terapinės, dantų balinimo, chirurginės, protezavimo ir kitos odontologinės procedūros.

„Clinicus Klaipėda“ burnos higienistė Emilija Bočkutė pataria pacientams – vaikams ir suaugusiems burnos higieną atlikti ne rečiau kaip du kartus per metus. Jeigu dantų būklė yra prastesnė – kas 3-4 mėnesius. Burnos higiena itin svarbi pacientams, turintiems dantų implantus, vainikėlius ar išimamas plokšteles – tokiu būdu užtikrinamas jų ilgaamžiškumas.

Mūsų klinikoje burnos higienos procedūros metu akmenys šalinami ultragarsiniu skaleriu, o apnašos – su aparatu „Air Flow“, naudojant sodą. Ultragarsinis skaleris – tai specialus instrumentas su vibruojančiu antgaliu, kuris švelniai pašalina apnašas, nepažeisdamas danties ir nesukeliant nemalonių pojūčių.  Jeigu pacientų dantys yra jautrūs, procedūros metu gali būti taikomas vietinis nuskausminimas.

„Air Flow“ metodas pagrįstas stiprios vandens ir sodos tirpalo srovės apipurškimu, padedantis pašalinti dėl kavos, tabako, kitų produktų vartojimo atsiradusias apnašas net plika akimi nematomose dantų zonose. Įprasta, kad po šios procedūros dantys atrodo gerokai baltesni, pacientus džiugina burnos ertmėje susidaręs gaivos ir švaros pojūtis.

Burnos higienistė E. Bočkutė siekia, kad kiekvienas pacientas – ir mažas, ir didelis burnos higienos metu jaustųsi drąsiai ir laisvai. Profesionali specialistė konsultuoja burnos ertmės priežiūros klausimais ir dalinasi praktinėmis žiniomis.

Jūsų patogumui burnos higienos procedūros „Clinicus Klaipėda“ atliekamos Jums patogiu laiku: anksti ryte, vakarais, taip pat – šeštadieniais.

MŪSŲ SPECIALISTAI

Registracija vizitui

pasirinkite miestą
  • Vilnius
  • Klaipėda

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją
  • Dr. Rokas Bagdonas
  • Dr. Dainius Daunoravičius

Registracija vizitui

Clinicus Klaipėda