Jaunystės grožio paslaptis atskleista – PRP

Pasaulis nenustos suktis, kol žmonės vis ieškos (ir ras) būdų, kaip išlaikyti savo išorę jauną ir gražią. Odos atjauninimas trombocitais praturtinta plazma (PRP) yra regeneruojančios terapijos rūšis. Ši terapija yra saugi ir yra tyrinėjama bei taikoma įvairiose srityse, nes nesukelia alergijos ar infekcijų rizikos.

„Clinicus Klaipėda“ gydytoja Agnė Bagdonė, atliekanti veido ir kūno puoselėjimo procedūras, odos atjauninimui ir net plaukų slinkimui gydyti siūlo pažangią PRP (trombocitais praturtintos plazmos) terapiją.

Kas yra PRP?

PRP (Platelet rich plasma) yra trombocitais praturtinta plazma. Žmogaus kraują sudaro plazma, raudonieji, baltieji kraujo kūneliai ir trombocitai. Trombocitų dėka kreša kraujas, juose yra daugybė biologiškai aktyvių medžiagų – įvairių fermentų, augimo faktorių, skatinančių žaizdų gijimą, odos ir kaulų regeneraciją, naujų kraujagyslių formavimąsi.

PRP natūrali terapija yra skirta odos atjauninimui, bet taip pat aktyviai naudojama ir plaukų slinkimui gydyti. Tai itin saugus bei efektyvus metodas įvairioms odos problemoms spręsti. PRP turi stiprų poveikį audinių regeneracijai ir gijimui.

Atliekant PRP terapiją pasiekiamas panašus rezultatas, kaip ir veido patempimas (liftingas). Odos atjauninimas PRP paremtas tuo, kad trombocitai išskiria įvairius augimo faktorius, odos atjauninimui skatinančius audinių atsinaujinimą, angiogenezę ir kolageno gamybą (baltymo, kuris pagerina odos elastingumą, stangrumą bei atsinaujinimą). Atliekant šią terapiją taip pat išlyginamos raukšlės, panaikinami spuogų randai.

Gautas PRP koncentratas yra įšvirkščiamas arba įmasažuojamas į pageidaujamą odos sritį. Štai ir visas procesas.

Kas turėtų rinktis PRP?

  • Vyrai ir moterys, turintys išretėjusius plaukus;
  • Vyrai ir moterys, besiskundžiantys alopecija (plaukų išslinkimu kurioje nors galvos dalyje arba, paprastai tariant, nuplikimu);
  • Besirūpinantys savo odos sveikata ir grožiu;
  • Norintys atgaivinti odos ląsteles, pažeistas UV spindulių;
  • Besigydantys odos randelius ir žaizdeles, likusias po aknės (spuogų);
  • Siekiantys išspręsti senstančios odos (anti-ageing) problemas.

Kokia yra procedūra?

„Clinicus Klaipėda“ ši procedūra trunka apie 45-60 min. (priklausomai nuo gydomo odos paviršiaus). Gydytoja Agnė Bagdonė rekomenduoja PRP terapiją kartoti keletą kartų per metus. Tačiau, jei norisi, ši procedūra gali būti atliekama nors ir kas kelis mėnesius – tai jos privalumai – natūralumas, akivaizdūs rezultatai ir nesivystantis imunitetas.

Prieš atliekant atjauninamąsias injekcijas, veido oda padengiama vietiniu anestetiniu kremu, todėl skausmo pojūtis yra sumažinimas iki minimumo. Visgi, skausmo pojūtis yra labai individualus, todėl nerimauti dėl diskomforto tikrai neverta.

Mylėti ir puoselėti savo kūną Jums padės gydytoja Agnė Bagdonė!

Registracija vykdoma ir išsami informacija teikiama mob. tel. +370 665 14000 ir el. p. info@klinicusklaipeda.lt

O visus rūpimus klausimus tiesiogiai Agnei galite užduoti agne@bagdone.lt arba tel. nr. +370 686 85383