fbpx
Search
Close this search box.
PĖDŲ CHIRURGAS

VIDMANTAS ŽEGUNIS

LICENCIJA

MPL-14618 (ortopedas traumatologas)

Gydytojas  V. Žegunis „Clinicus Klaipėda” konsultuoja ir teikia ortopedinę ir traumatologinę pagalbą, atlieka operacijas. Konsultacijos kaina – 60 €. 

Pagrindinės profesinio domėjimosi sritys:

– stambiųjų sąnarių ( klubo ir kelio) pirminio ir revizinio endoprotezavimo operacijos;

– pėdos ortopedinės operacijos: rekonstrukcinės pėdos priekinės dalies („Hallux valgus“), reumatinės pėdos rekonstrukcija, potrauminių deformacijų gydymas, unikalus ir mažai traumuojantis šiuolaikinis plokščiapėdystės operacinis gydymas, kitos sudėtingos čiurnos ir pėdos sąnarių uždarymo (artrodėzės) ir endoprotezavimo operacijos.

„Atsižvelgiant į paciento kaulų ir audinių būklę, pastaruoju metu klubo sąnario protezavimui naudoju cementinio arba mechaninio tvirtinimo endoprotezus. „Auksinis standartas”,  mano manymu, – cementinio tvirtinimo stiebas „Exeter“ su keramikos galva bei mechaninio tvirtinimo, dvigubo mobilumo gūžduobe.“

Gydytojas yra minimaliai invazyvios krypties pėdų chirurgijos srityje šalininkas: „Pati operacija neturi pacientui suteikti perteklinio diskomforto,  kartais mažiau yra daugiau. Labai svarbus yra ankstyvas sugrįžimas į įprastą gyvenimo ritmą.

Ortopedas traumatologas V. Žegunis aktyviai dalyvauja mokslinėje veikloje:

  • nuo 1997 m. bendradarbiauja su pėdos chirurgu iš Bostono (JAV) Kenneth Leavitt, nuo 2009 m. –  su pėdos chirurgu iš Ilinojaus (JAV) Michael Graham, kurio išrastą pašokikaulinio sąnario panirimo gydymo metodiką plačiai taiko jau 12 metų yra atlikęs daugiausiai šių operacijų Europoje;
  • nuolat stažuojasi užsienyje (Švedija, JAV, Vokietija), dalyvauja tarptautiniuose seminaruose ir konferencijose;
  • narystė: Lietuvos ortopedų traumatologų draugijoje, Lietuvos sąnarių endoprotezuotojų asociacijoje, Lietuvos pėdos chirurgų draugijoje, Lietuvos gydytojų sąjungoje, EFAS ( European Foot and Ankle Society) , EHS (European Hip Society), „American Academy of Orthopaedic surgeons“.
Nesiryžtate pokyčiams, nors jiems jaučiate didelį poreikį? Kviečiame pradėti nuo profesionalios asmeninės konsultacijos.

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją

Registracija vizitui

Clinicus Klaipėda