Olegas Deduchovas

Pilvo chirurgijos gydytojas

LICENCIJA

MPL-16977 (abdominalinės chirurgijos gydytojas), MPL-16033 (gydytojas chirurgas)

Olegas Deduchovas konsultuoja „Clinicus Klaipėda“ pacientus dėl pilvo ertmės organų ligų, atlieka endoskopinius (gastrofibroskopinius, kolonoskopinius) tyrimus,  proktologines operacijas lazeriu, laparoskopu bei endoskopu.

Viena pagrindinių domėjimosi sričių – minimaliai invazinė chirurgija.

Gydytojas – robotinės chirurgijos pradininkas Baltijos šalių regione, pirmasis atliko robotinę tulžies pūslės ir kirkšnies išvaržos operacijas.

Daktaras aktyviai dalyvauja įvairių profesinių organizacijų – Europos koloproktologų,  Lietuvos endoskopuotojų, Klaipėdos chirurgų draugijų veikloje.

Profesinį kelią pradėjęs 2005 metais, dr. O. Deduchovas nuolat tobulinasi tarptautiniu lygiu stažuotėse ir mokymuose, skaito mokslinius pranešimus konferencijose.

Praktiniai įgūdžiai

Pagrindinės mokslinės ir praktinės sritys – onkologija, minimaliai invazinė chirurgija.

Taip pat – laparoskopinės ir atviros skrandžio, plonosios ir storosios žarnos, išvaržų, tulžies pūslės ir latakų, hemorojaus, odos ir poodžio navikų ir kitos operacijos.

Endoskopiniai skrandžio ir storosios žarnos tyrimai, gydomosios procedūros (polipektomija, mukozektomija EMR, endoskopinė submukozinė disekcija ESD). Endoskopinis tulžies latakų tyrimas ir gydomosios manipuliacijos (ERCP, PST). Stemplės, žarnyno ir tulžies latakų navikų ir gerybinių susiaurėjimų stentavimas.

Intervenciniai echoskopiniai tyrimai ir gydomosios manipuliacijos (biopsija, drenažas ultragarso kontrolėje).

Išsilavinimas:

  • 2004 – užbaigtos studijos Kauno medicinos universiteto Medicinos fakultete.

  • 2010 – chirurgijos rezidentūra Kauno medicinos universitete, doktorantūra Vokietijoje.

  • 2011 –  abdominalinės chirurgijos rezidentūra Kauno klinikose.

  • 2011 – įgytas Sveikatos vadybos magistro laipsnis.

Nesiryžtate pokyčiams, nors jiems jaučiate didelį poreikį? Kviečiame pradėti nuo profesionalios asmeninės konsultacijos.