Plastikos chirurgas

Gintaras Papečkys

LICENCIJA

MPL-14882 (plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas).

Gydytojas G. Papečkys specializuojasi veido, krūtų, kūno kontūro estetikoje ir su amžiumi atsirandančių pakitimų korekcijose. Jis – minimalios chirurginės invazijos šalininkas.

Per savo profesinę karjerą atlikęs daugiau kaip 6 tūkstančius įvairių estetinių operacijų, gydytojas Lietuvoje nuo 1996 m. vadinamas tam tikrų procedūrų (riebalų persodinimas, vyriškų lyties organų operacijos) pradininku.

1981 m. užbaigęs studijas Kauno Medicinos Universitete, 13 metų dirbo Kauno Akademinėse klinikose, pradėjo taikyti konsultacijų praktiką ir operavo vienoje privačioje Kauno klinikoje.

2000 m. atkurtoje nepriklausomoje Lietuvoje gydytojas buvo pirmasis, įkūręs estetinės chirurgijos kliniką Kaune. Pastaraisiais metais gydytojas konsultuoja pacientus ir kituose šalies miestuose, operuoja Taline.

  • Chirurgas Gintaras Papečkys yra Lietuvos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos draugijos, Tarptautinės plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos draugijos narys. Gydytojas tobulinosi  Austrijoje, Belgijoje, Graikijoje, Prancūzijoje, Rusijoje, JAV, Italijoje.

Chirurgas Gintaras Papečkys laisvu nuo darbo metu aktyviai sportuoja, ne kartą tapo Lietuvos teniso turnyrų laimėtoju ir prizininku, dalyvavo automobilių lenktynėse, dalyvauja ir visuomeninėje veikloje.

Nesiryžtate pokyčiams, nors jiems jaučiate didelį poreikį? Kviečiame pradėti nuo profesionalios asmeninės konsultacijos.