Veido užpildai

Veido užpildai


Mums senstant, veide natūraliai menksta ir nyksta poodinių riebalų sluoksnis. Tada veido raumenys dirba arčiau odos paviršiaus, todėl šypsenos linijos ir raukšlės aplink akis tampa labiau matomos.
Taip pat truputį išsitempia veido oda, todėl veido apimties trūkumas tampa dar labiau matomas. Kiti faktoriai, veikiantys veido odą, yra buvimas saulėje, paveldimumas ir gyvenimo būdas.

Veido užpildai padeda sumažinti veido raukšles ir grąžinti veido apimtis bei pilnumą.
Veido užpildai gali būti naudojami:

  • plonų lūpų putlumui padidinti;
  • neryškiems kontūrams paryškinti;
  • veido raukšlėms sumažinti;
  • įdubusių randų išvaizdai gerinti.

Veido užpildai gali labai pagelbėti tiems, kuriems pasireiškia ankstyvųjų senėjimo ženklų, kaip pereinamasis etapas siekiant atitolinti plastinę veido operaciją.

Minkštojo audinio didinimo, naudojant veido užpildus, rezultatai yra matomi iš karto. Nors po procedūros gali pasieikšti lengvas tinimas, atsirasti neryškių mėlynių ar justi laikinas nutirpimas, šie požymiai yra greitai praeinantys ir gali būti sušvelninti pašaldžius gydytą vietą, o po kelių valandų arba dienų požymiai pranyksta.

Yra keletas skirtingų veido užpildų tipų.
Veido užpildai skiriasi savo chemine sudėtimi, ilgaamžiškumu ir įvairiais minkštumo laipsniais. Minkštesnieji užpildai naudojami, pavyzdžiui, lūpoms, o kietesni užpildai skirti skruostikauliams gerinti.

Konsultacijos su gydytoju metu nuspręsite, kuris užpildo tipas ir apimtis tinkamiausia Jūsų pageidaujamoms vietoms tobulinti.