Pilvo plastika

Pilvo plastika


Daugelis iš mūsų vargsta dėl lygaus ir atletiško pilvo pasitelkdami sportą bei svorio kontrolę, tačiau ne visada šie metodai padeda pasiekti norimą tikslą.
Netgi antsvorio neturintys ir proporcingi žmonės gali turėti atsikišusį arba laisvą bei kabantį pilvuką. Dažniausios to priežastys yra:

  • senėjimas;
  • paveldimumas;
  • nėštumo pasekmės;
  • ankstesnė operacija;
  • dideli svorio pokyčiai.

Pilvo plastikos operacijos (abdominoplastikos) metu pašalinamas riebalų bei odos perteklius ir koreguojami susilpnėję arba atskirti raumenys taip sukuriant lygesnį ir stangresnį pilvą. Po korekcijos džiaugsitės plokštesniu, lygesniu pilvo kontūru, kuris bus proporcingesnis jūsų kūno tipui ir svoriui.

Nors pilvo plastikos rezultatai techniškai išlieka visą gyvenimą, tačiau juos neigiamai gali paveikti dideli svorio svyravimai. Tie, kurie planuoja netekti daug svorio arba moterys, kurios planuoja nėštumą, turėtų atidėti pilvo plastiką. Taip pat pilvo plastika nėra strijų naikinimo būdas, nors jos gali būti pašalintos, jeigu strijos yra toje vietoje, kurioje yra šalinama perteklinė oda.

Pilvo plastikos rezultatai pilnai atsiskleidžia po dviejų trijų savaičių, kai nuslūgsta tinimas ir išnyksta tempimo pilvo srityje pojūtis.

Operacija atliekama narkozėje, po jos 2-3 paras rekomenduojama praleisti stacionare.

Moterims, kurioms buvo atliktas Cezario pjūvis, randas gali būti sujungtas su pilvo plastikos randu, kuris išbuks laike nuo kelių mėnesių iki vienerių metų.

Pilvo sienos korekcija
2 000 - 2 700 €

Išsamiau susipažinkite su paslaugų įkainiais

Paslaugų kainos