Kaklo korekcija

Kaklo korekcija


Kaklo korekcija yra chirurginė procedūra, kuri padeda pašalinti matomus senėjimo ženklus žandikaulio bei kaklo srityje:

  • riebalų perteklių ir nukarusią odą apatinėje veido dalyje, dėl kurios atsiranda pagurklis;
  • riebalų perteklių po smakru;
  • laisvą kaklo odą;
  • raumenų susiliejimą kaklo srityje, kurie sukuria netaisyklingą kontūrą.

Jaunatviškų veido bei kaklo srities kontūrų praradimas gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, taip pat dėl paveldimumo, aplinkos sąlygų ir streso.
Kai kurie nėra pasiruošę visiškam veido pakėlimui, nes viršutinės veido dalies būklė vis dar juos tenkina, tačiau dauguma tokių pacientų pastebi kaklo odos raukšlių perteklių (dvigubą smakrą). Kai kaklo sritis neatitinka apatinės veido dalies išvaizdos, kaklo korekcija − tinkamiausias sprendimas.
Atjauninimo procedūros, kurios gali būti atliekamos kartu su kaklo pakėlimu: riebalų injekcijos veide, lūpų bei skruostų apimties padidinimas ir pastebimų raukšlių sumažinimas arba akių vokų plastika, siekiant atjauninti žvilgsnį.

Operacija atliekama narkozėje, po jos 1-2 paras rekomenduojama praleisti stacionare.

Kaklo korekcijos rezultatai


Kaklo korekcijos rezultatus galima pradėti vertinti laike nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių po operacijos, kai tinimas tinkamai nuslūgęs. Pjūviams galutinai sugyti ir tapti kuo mažiau pastebimais gali prireikti ir pusmečio. Galutiniai rezultatai turėtų ne tik suteikti jaunesnę bei pailsėjusią išvaizdą, bet ir daugiau pasitikėjimo savimi.
Nuolatinė apsauga nuo saulės ir sveikas gyvenimo būdas padės ilgiau išlaikyti pasiektus rezultatus bei jaunatvišką išvaizdą.

Kaklo korekcija
800-1200€

Išsamiau susipažinkite su paslaugų įkainiais

Paslaugų kainos