Agnė Bagdonė

Dermatovenerologė

Agnė Bagdonė

Dermatovenerologė

Rezidentūrą Klaipėdoje ir Kaune derinusi gydytoja dermatovenerologė Agnė Bagdonė kurį laiką gilinosi į estetinę mediciną – aktyviai dalyvavo seminaruose, kongresuose. A. Bagdonė konsultuoja ir šiuolaikiniais metodais gydo įvairaus amžiaus pacientus, atlieka lazerinės dermatologijos procedūras.

Grožio procedūros – jau ne tabu

„Šiandien tiek plastinės chirurgijos paslaugos, tiek įvairios grožio procedūros jau nebėra tabu. Nebesigėdijama su draugėmis prie kavos puodelio pasikalbėti apie išlygintas raukšles, botulino injekcijas. Tokiomis procedūromis naudojasi vis daugiau žmonių. Vienos klientės apsilanko kartą metuose, kitos – kur kas dažniau“, – sako A. Bagdonė. Tinkamai prižiūrėti odą būtina ir kasdien namuose, todėl gydytoja konsultuoja ir parenka pacientėms tinkamą kosmetiką tam, kad rezultatas po procedūrų būtų efektyvesnis.

Gydytoja A. Bagdonė daug laiko skiria bendravimui su pacientais: nuosekliai išaiškina, kokios procedūros bus atliekamos, koks laukiamas rezultatas, kokios galimos komplikacijos. „Bendravimas – labai svarbus. Nesusikalbėjimo tarp gydytojo ir paciento negali būti, todėl bendravimui skiriu labai daug dėmesio: procedūrą galėtumėme atlikti per 10 minučių, o aš užtrunku ir 30, ir 40 minučių, nes tik individualus dėmesys duoda pačius geriausius rezultatus“, – sako CLINICUS KLAIPĖDA dermatovenerologė, visada siekianti, kad pacientai kliniką paliktų laimingi.

Studijų krypties pasirinkimą įkvėpė būsimas vyras

Iš Plungėje žinomų medikų šeimos kilusi A. Bagdonė ilgai nesvarstė, kai reikėjo pasirinkti studijas. Puikiai besimokiusi abiturientė pirmenybę teikė medicinai. Tokiam dukters pasirinkimui neprieštaravo jos tėvai medikai: ilgus metus akušeriu-ginekologu dirbęs tėtis Vytautas ir mama Aldona, dirbusi slaugytoja. Tėvai palaikė Agnę ragindami rinktis tokias studijas, kurios arčiau širdies. „Galėsime papasakoti tik tai, kaip yra medicinoje“, – prieš keliolika metų ištartus tėvų žodžius prisimena gydytoja.

Po 6 metus trukusių bendrosios medicinos studijų Lietuvos sveikatos mokslų universitete ir 1 metų internatūroje A. Bagdonė svarstė pasirinkti pediatrijos kryptį, tačiau pažintis su būsimu vyru R. Bagdonu, Klaipėdos respublikinėje ligoninėje dirbusiu plastinės chirurgijos gydytoju, padėjo galutinai apsispręsti. Jis įkvėpė būsimą žmoną rinktis dermatologijos studijas ir taip ateityje dirbti drauge derinant įgytas žinias. Dabar Roką ir Agnę sieja ne tik santuoka, keturi vaikai, bet ir 2014 m. jų įkurta CLINICUS KLAIPĖDA.

„Visada akcentuojame kompleksinį požiūrį į paciento problemas – nuo odos būklės iki gydymo metodo. Galima atlikti plastinę operaciją, bet nebus gero efekto, jei oda serga. Jeigu oda serga, aš, kaip dermatologė, skiriu gydymą ir tik po to atliekama plastinė operacija“, – teigė A. Bagdonė.

Narystė profesinėse organizacijose

  • Lietuvos žaizdų gydymo asociacijoje;
  • Kauno krašto dermatovenerologų draugijoje.

Sertifikatai

Gyd. Agnė Bagdonė apie audinių biostimuliacija trombocitais praturtinta plazma (PRP)

Straipsniai

20 LapVeido odos patempimas lazeriu – efektyvus būdas lyginti raukšles be pjūvio


Odos patempimas lazeriu – procedūra, apie kurią žino dar nedaugelis. Tai puiki galimybė norintiems sustabdyti laiką ir veidui suteikti jaunystės spindesį. …

Plačiau

20 SpaPratimai veido raumenims: tarp realios naudos ir žalos


„Pratimai veidui naikina senėjimo priežastį!“, „Veido joga padės jums susigrąžinti jaunystę be jokių chirurginių operacijų!“, „Penkios minutės veido jogos atjaunina ilgam!“…

Plačiau

17 RgsGydytoja Agnė Bagdonė: „Mes turime mokėti su laiku gražiai senti“


“Prisimenu, kad nuo mažų dienų, vaikystėje, eidavau su tėčiu į ligoninę, ir kai jis budėdavo, aš ligoninėje ir miegodavau. Užaugau ligoninėje,…

Plačiau

03 LieJaunystės grožio paslaptis atskleista – PRP


Pasaulis nenustos suktis, kol žmonės vis ieškos (ir ras) būdų, kaip išlaikyti savo išorę jauną ir gražią. Odos atjauninimas trombocitais praturtinta…

Plačiau
Background

Susisiekite su manimi

Tel. numeris

+370 665 14000

El. paštas

bagdone@clinicus.lt

SKYPE

clinicus_