Dr. Rokas Bagdonas

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos
gydytojas

„Jaučiuosi pakylėtas ir laimingas, kai atėjusiam pas mane žmogui galiu padėti.
Pasitikėjimas savimi yra vienas svarbiausių dalykų gyvenime.“

– Dr. Rokas Bagdonas

Dr. Rokas Bagdonas

plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Plastikos chirurgas Rokas Bagdonas šioje srityje dirba nuo 2004 m. Yra Tarptautinės plastinės chirurgijos draugijos (ISAPS) narys, Lietuvos plastinės chirurgijos draugijos narys, Lietuvos žaizdų gydymo asociacijos steigėjas, Amerikos plastinės chirurgijos asociacijos narys (ASPS), Klaipėdos Respublikinės ligoninės plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus vedėjas, Klaipėdos universiteto rekreacijos ir turizmo katedros socialinių partnerių tarybos narys, Respublikinės Klaipėdos ligoninės gydymo tarybos narys. Chirurgas baigė Kauno medicinos akademiją, vėliau – tęstines doktorantūros studijas ir įgijo medicinos daktaro laipsnį, nuo 2004 iki 2014 m. dėstė Kauno medicinos universitete, Klaipėdos kolegijoje ir Klaipėdos universitete. Plastinės-rekonstrukcinės chirurgijos žinias ir patirtį kaupė stažuodamasis Šveicarijoje, Švedijoje, Danijoje, Junginėje Karalystėje, Belgijoje, Turkijoje, Prancūzijoje, Čekijoje, Latvijoje, Estijoje, Rusijoje ir JAV.

  

Iš kartos į kartą

Chirurgo Roko Bagdono genuose ne tik mediko pašaukimas, bet ir ryšys su menu. Tėvas, šviesaus atminimo prof., habil. dr. Edmundas Pranas Bagdonas torakalines chirurgijos gydytojas, motina Irena Bagdonienė-Žuklytė – menininkė, dailininkė. Šviesaus atminimo senelis – garsus skulptorius Vladas Žuklys. „Dar būdamas vaiku stebėdavau  kaip senelis, iš beformės molio masės išgauna grakščias ir taisyklingas žmogaus formas. Šešiolikos metų mane tėtis pirmą kartą atvedė į operacinę. Nuo tos dienos tai mano kasdienybė ir gyvenimo būdas”.

 Dr. Roko žmona Agnė – gydytoja– dermatovenerologė. Jie kartu įkūrė Clinicus Klaipėda. Pora augina keturis vaikus: Pauliną, Joną, Mykolą ir Barborą.

“Juokaudamas sakau, kad apie kitą specialybę dėl savo kilmės net negalėčiau galvoti. Tačiau šiuose žodžiuose tikrai daug tiesos. Iš kartos į kartą perduodama meilė ir pagarba menui bei medicinai, negalėjo manęs aplenkti”, – šypsosi sakydamas žinomas šalyje plastikos chirurgas.

Profesionalumas, estetika, patirtis

“Labai svarbu į savo darbą žiūrėti ne kaip į verslą, o kaip į pašaukimą, gyvenimo būdą, nuolat tobulėti, mąstyti, kuo kiekvienam žmogui gali padėti. Turiu dalį savęs be kompromisų atiduoti pacientams, nesvarbu, ar manęs jiems prireiks darbo valandomis, ar savaitgaliais. Galiu drąsiai teigti – mėgstu savo darbą ir žmones, kurių labui dirbu”, – pasakoja Dr. Rokas Bagdonas, pridurdamas, kad ne kiekvienas medikas gali rinktis plastikos chirurgijos sritį. Juk jai būtinas ne tik medicininis profesionalumas ir patirtis, siekis mokytis, domėjimasis naujovėmis, bet ir išpuoselėtas estetinis matymas. “Gyvenu savo pašaukimu, jo džiaugsmais ir išgyvenimais. Pasirinktas kelias, meilė darbui ir pacientui, pagarba žmogui, mane skatina tobulėti”.

“Iš prigimties esu pedantiškas, kiekviena operacija – tai ne tik tiksliai apskaičiuotas medicininis, bet kartu ir kūrybinis darbas, kurio rezultatu pacientas džiaugsis visą gyvenimą. Nereikėtų plastikos chirurgijos sieti su tuštybe. Pasitikėjimas savimi žmogui yra vienas svarbiausių dalykų gyvenime. Plastinė operacija gali tapti sprendimu, kuris pakeistų ne tik požiūrį į save, bet kartu ir gyvenimo kokybę, darytų žmogų laimingesnį.“

Sertifikatai

Klientų atsiliepimai

Noriu padėkoti ir palikti atsiliepimą Gyd. Rokui Bagdonui apie puikiai atliktą operaciją.
Noriu padėkoti už šiltą priėmimą, atidų išklausymą. Pradžioje viskas baugino, bet vos įžengus į gydytojo kabinetą, visas nerimas dingo, ir abejonės buvo išsklaidytos. Sužavėjo nuoširdus bendravimas – kalbiesi, tariesi kaip su draugu. O kai nebeliko neatsakytų klausimų, ateina pasitikėjimas profesionalu. Esu labai dėkinga, už padrąsinimą prieš operaciją, už palaikymą po jos. Ir žinoma – už galutinį rezultatą, kuris taip džiugina – ne tik suteikė pasitikėjimo savimi, bet  ir įnešė naujų spalvų į mano gyvenimą. Labai laiminga! Gera ir ramu žinoti, kad jei vėl teks kreiptis – aš užtikrintai žinosiu kur. Ačiū gydytojui Rokui, ačiū Clinicus !!!

Asta - Pacientė

Noriu padėkoti gyd. Rokui Bagdonui už  puikiai atliktą atlėpusių ausų operaciją. Ačiū kad padėjote išsklaidyti dukters baimes operacijos metu ir už  jūsų profesionaliai atliktą darbą. Jokių komplikacijų, ausytės atrodo natūraliai, dukra labai laiminga.

Erika - Pacientė

Jau nuo jaunystes turejau didele problema t.y uzkrite akiu vokai , visada pavydedavau merginom kurios galejo dazytis ir dazai nesubegdavo i rauksles. Dabar jau greit galesiu dziaugtis ir as. Po opercijos praejo jau trys savaites bet rezultatus matau ir as ir visi aplinkiniai. Jauciuosi labai laiminga . Nuosirdziausia padeka Rokui Bagdonui uz atlikta operacija , dekoju uz nuosirduma ir jusu sypsena kuri nubraukia visas baimes ir nerima. Atskiras dekui Agnei Bagdonei uz grozio procedura ir mielai seselei is Clinicus Klaipedoje. Linkiu Jum kantrybes ir neissenkamos energijos. Visiem rekomenduoju kreiptis i sia klinika ir zinau kad as dar ne karta grysiu pas jus. Su pagarba Violeta R. Dublinas

Violeta - Pacientė

Daugiau kaip 20 metu svajonių ir abejonių apie krūtinės sumažinimą. Pagaliau nuspresta.
Nuo pat pirmujų pokalbių ( ir tai elektroniniais laiškais) supratau, kad Dr. Roku Bagdonu galima pasitikėti besąlygiškai. Tai labai profesionalus, inteligentiškas ir tuo pačiu labai draugiškas žmogus.
Mums, pacientams, yra labai svarbu, kad daktaras ne tik matytų mūsų fizines problemas, bet suprastų ir psichologines. Be abejonės, Dr R.Bagdonas ir yra vienas is tokiu specialistų.
Mano operacijos rezultatai kur kas pranoko mano lukesčius. Ačiū Jums, daktare, už viską, ką dėl manęs padarėte (ir už tikrai geros kavos poudelį rytais…….).

Alina S. - pacientė

Norėčiau padėkoti dr. Rokui Bagdonui už nepriekaištingai man atliktą nosies galiuko operaciją. Po operacijos praėjo pusę metų, tad dabar galiu drąsiai įvertinti rezultatą, kuriuo esu be galo patenkinta. Situacija buvo gan sudėtinga, kadangi nosis buvo operuota ir prieš penkerius metus kito gydytojo, deja nesėkmingai ir teko viską taisyti. Todėl gydytoją, kuriam galėčiau patikėti antrą kartą atlikti išties sudėtingą operaciją rinkausi ypač atsakingai. Nuo pat pirmos konsultacijos buvau tikra, kad pasirinkau teisingai. Gydytojas šiltai bendraujantis ir supratingas, o tokio puikaus rezultato net nedrįsau tikėtis. Pagaliau turiu tokią nosį, apie kurią svajojau. Labai Jums dėkoju ir tikrai rekomenduoju visoms ir visiems, kurie lig šiol dar nesate tvirtai apsisprendę !

Brigita - pacientė

Gydytojau, siunčiu Jums savo nuoširdžią padėką už man atliktą operaciją, tikrą eksperto rankų meno kūrinį. Pilnai Jumis pasitikiu, išklausėte ir savo patarimais išsklaidėte visas mano baimes. Operacijos rezultatai visiškai atitinka mano lūkesčius. Nuoširdžiausi linkėjimai.

Ramos Sylvie - pacientė

Straipsniai

17 Rgs„Zinzino SkinSerum“ – tai 24 val. veikiantis jauninančios formulės serumas veidui ir kaklui.


Jis drėkina, lygina ir stiprina odą bei gerina jos elastingumą, o tai sumažina smulkiąsias raukšleles ir raukšlių atsiradimą. „Zinzino SkinSerum“ yra…

Plačiau

25 LieKodėl moterys renkasi intymias plastinės operacijas


Remiantis neseniai Amerikos estetinės chirurgijos asociacijos paskelbtais 2016-ųjų duomenimis, viena sparčiausiai populiarėjančių plastinės chirurgijos procedūrų Jungtinėse Valstijose yra labiaplastika – moterų…

Plačiau

25 LieKrūtų didinimo kosmetinės operacijos ir žindymas


Krūtų didinimo kosmetines operacijos dažnai atliekamos moterims jauname amžiuje iki nėštumo bei žindymo. Todėl dažna moteris klausia ar galės po operacinio gydymo maitinti kūdikį, ar silikoniniai implantai nekenksmingi kūdikiui.
Silikonas yra indiferentiška medžiaga, nekenksminga ir net ir įtrūkus implantui neįrodytas joks neigiamas poveikis organizmui.
Krūtų didinimo implantais metu pieno liauka dažniausiai nepažeidžiama ir moteris žindyti po tokių operacijų gali, tačiau visgi yra tikimybė susidurti su žindymo sutrikimais.

Plačiau

10 LieApie baimę prieš operaciją ir po jos


Priešoperacinė ar net pooperacinė baimė, kylanti pacientams – medikams gerai pažįstamas reiškinys. Grožio ir rekonstrukcines chirurgijos specialistai tokiomis emocijomis nesistebi –…

Plačiau
Background

Susisiekite su manimi

El. paštas

bagdonas@clinicus.lt

Tel. numeris

+370 665 14000