Dr. Rokas Bagdonas

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos
gydytojas

„Jaučiuosi pakylėtas ir laimingas, kai atėjusiam pas mane žmogui galiu padėti.
Pasitikėjimas savimi yra vienas svarbiausių dalykų gyvenime.“

– Dr. Rokas Bagdonas

Dr. Rokas Bagdonas

plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Plastikos chirurgas Rokas Bagdonas šioje srityje dirba nuo 2004 m. Yra Tarptautinės plastinės chirurgijos draugijos (ISAPS) narys, Lietuvos plastinės chirurgijos draugijos narys, Lietuvos žaizdų gydymo asociacijos steigėjas, Amerikos plastinės chirurgijos asociacijos narys (ASPS), Klaipėdos Respublikinės ligoninės plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus vedėjas, Klaipėdos universiteto rekreacijos ir turizmo katedros socialinių partnerių tarybos narys, Respublikinės Klaipėdos ligoninės gydymo tarybos narys. Chirurgas baigė Kauno medicinos akademiją, vėliau – tęstines doktorantūros studijas ir įgijo medicinos daktaro laipsnį, nuo 2004 iki 2014 m. dėstė Kauno medicinos universitete, Klaipėdos kolegijoje ir Klaipėdos universitete. Plastinės-rekonstrukcinės chirurgijos žinias ir patirtį kaupė stažuodamasis Šveicarijoje, Švedijoje, Danijoje, Junginėje Karalystėje, Belgijoje, Turkijoje, Prancūzijoje, Čekijoje, Latvijoje, Estijoje, Rusijoje ir JAV.

  

Iš kartos į kartą

Chirurgo Roko Bagdono genuose ne tik mediko pašaukimas, bet ir ryšys su menu. Tėvas, šviesaus atminimo prof., habil. dr. Edmundas Pranas Bagdonas torakalines chirurgijos gydytojas, motina Irena Bagdonienė-Žuklytė – menininkė, dailininkė. Šviesaus atminimo senelis – garsus skulptorius Vladas Žuklys. „Dar būdamas vaiku stebėdavau  kaip senelis, iš beformės molio masės išgauna grakščias ir taisyklingas žmogaus formas. Šešiolikos metų mane tėtis pirmą kartą atvedė į operacinę. Nuo tos dienos tai mano kasdienybė ir gyvenimo būdas”.

 Dr. Roko žmona Agnė – gydytoja– dermatovenerologė. Jie kartu įkūrė Clinicus Klaipėda. Pora augina keturis vaikus: Pauliną, Joną, Mykolą ir Barborą.

“Juokaudamas sakau, kad apie kitą specialybę dėl savo kilmės net negalėčiau galvoti. Tačiau šiuose žodžiuose tikrai daug tiesos. Iš kartos į kartą perduodama meilė ir pagarba menui bei medicinai, negalėjo manęs aplenkti”, – šypsosi sakydamas žinomas šalyje plastikos chirurgas.

Profesionalumas, estetika, patirtis

“Labai svarbu į savo darbą žiūrėti ne kaip į verslą, o kaip į pašaukimą, gyvenimo būdą, nuolat tobulėti, mąstyti, kuo kiekvienam žmogui gali padėti. Turiu dalį savęs be kompromisų atiduoti pacientams, nesvarbu, ar manęs jiems prireiks darbo valandomis, ar savaitgaliais. Galiu drąsiai teigti – mėgstu savo darbą ir žmones, kurių labui dirbu”, – pasakoja Dr. Rokas Bagdonas, pridurdamas, kad ne kiekvienas medikas gali rinktis plastikos chirurgijos sritį. Juk jai būtinas ne tik medicininis profesionalumas ir patirtis, siekis mokytis, domėjimasis naujovėmis, bet ir išpuoselėtas estetinis matymas. “Gyvenu savo pašaukimu, jo džiaugsmais ir išgyvenimais. Pasirinktas kelias, meilė darbui ir pacientui, pagarba žmogui, mane skatina tobulėti”.

“Iš prigimties esu pedantiškas, kiekviena operacija – tai ne tik tiksliai apskaičiuotas medicininis, bet kartu ir kūrybinis darbas, kurio rezultatu pacientas džiaugsis visą gyvenimą. Nereikėtų plastikos chirurgijos sieti su tuštybe. Pasitikėjimas savimi žmogui yra vienas svarbiausių dalykų gyvenime. Plastinė operacija gali tapti sprendimu, kuris pakeistų ne tik požiūrį į save, bet kartu ir gyvenimo kokybę, darytų žmogų laimingesnį.“

Sertifikatai

Klientų atsiliepimai

Nuo 15 metų turiu sveikatos problemų, dėl kurių mano oda nepakankamai elastinga. Po kiekvieno iš dviejų nėštumų pilvo oda nebesusitraukė ir nukaro. Iš krūtinės, galima sakyti, nieko neliko. Buvusios figūros susigrąžinti niekaip negalėjau, todėl jaučiausi negerai, kompleksavau dėl savo pasikeitusios išvaizdos.

Operacijai nesiryžau ilgai, kol draugės mane įtikino, kad tai rimtos problemos ir reikia jas pagaliau išspręsti. Man buvo pašalintas odos perteklius nuo pilvo, krūtinė padidinta implantais.

Po operacijos praėjo tik vos daugiau nei mėnuo, tad tikrieji rezultatai matysis vėliau. Bet jau dabar kur kas geriau jaučiuosi. Ir artimieji, ir vyras labai džiaugiasi, kad pagerėjo mano savijauta ir nuotaika.

Jeigu kažkas neduoda ramybės, trukdo gyventi, tikrai rekomenduoju profesionalių plastikos chirurgų pagalbą. „Clinicus Klaipėda“ man patiko viskas, galėjau bet kada paskambinti dr. Rokui Bagdonui, pasitarti, paklausti. Jis puikus gydytojas. Dėkoju visiems šauniems klinikos darbuotojams už rūpestį ir palaikymą.

Aleksandra, 32 metų - Pacientė

Sveiki,  daktare,

Sugijau! Viskas gražu ir tikrai esu laimingesnė nei prieš tai 🙂

Ačiū už viską. 🙂

Jolita - pacientė

Patys geriausi ir šilčiausi atsiliepimai apie šį nuostabų gydytoją . Esu po krūtų didinimo operacijos ir jaučiuosi puikiai , personalas bei priežūra aukščiausio lygio . Rekomenduoju tikrai !  Aciū Jums dr. Rokas Bagdonas .

Indrė - pacientė

Super daktaras! Zinantis ir ismanantis puikiai savo darba!

Inga - pacientė

Pats didžiausias ačiū Rokui Bagdonui už puikiai atlikta operaciją! Sėkmės jums ir jūsų šauniam kolektyvui toliau kurti grožį.

Sandra - pacientė

Nuostabus Daktaras.Siltas, bendraujantis, svarbiausia ismanantis savo darba. Esu Dr.Rokui Bagdonui Labai dekinga.Aciu Aciu Aciu !!!!

Jurgita -

Straipsniai

18 Lie5 faktai: ką turite žinoti apie „Tummy Tuck”


„Po dviejų gimdymų savo pilvukui nusprendžiau duoti vardą. Kai rankomis sukeliu viską, ką matau veidrodyje po krūtine, aplink mane susidaro amerikietišką…

Plačiau

15 LieTrinasi šlaunys: kokį sprendimą siūlo estetinė chirurgija


Nuolat patiriamas diskomfortas dėl šlaunų trinties paūmėja vasarą: nepatogu vaikščioti, atsiranda odos pažeidimai – bėrimai, žaizdos. Į pagalbą moterys dažnai pasitelkia…

Plačiau

21 Bir80-metė pribloškė artimuosius – jubiliejaus proga slapčia ryžosi plastinei operacijai


Troškimas atrodyti gražiai nuo amžiaus nepriklauso. Tuo įsitikinusi klaipėdietė Nina Astrakova, prieš savo 80 jubiliejų pasidariusi pirmąją gyvenime plastinę operaciją. Apie…

Plačiau

30 GegIdealiai vasarai: plastinė operacija + dovana


Estetinės medicinos klinika „Clinicus“ birželio 1-30 d.visiems pacientams, naujai užsiregistravusiems planinėms operacijoms, paruošė 200 € vertės dovanas.

Plačiau
Background

Susisiekite su manimi

El. paštas

bagdonas@clinicus.lt

Tel. numeris

+370 665 14000