BOTULINO TOKSINO INJEKCIJOS

Botulino toksino injekcijos


Botulino toksinas yra iš bakterijų išgauta išgryninta medžiaga, jos injekcijos blokuoja raumenų nervų signalus, taip susilpnindamos nervą, kad šis negalėtų susitraukti. Rezultatas − sumažėja nepageidaujamų veido raukšlių.
Botulino toksinas padeda išlyginti:

  • raukšles aplink akis;
  • raukšles ant kaktos;
  • raukšles tarp antakių;
  • raukšles ant kaklo.

Kam rekomenduojama atlikti botulino toksino injekcijas

Šypsena, raukymasis, prisimerkimas ir netgi kramtymas – iš esmės, bet kuris veido judesys išryškina vieną dažniausių senėjimo ženklų: raukšles. Dėl raukšlių galite atrodyti pavargę ar net pikti, net jeigu taip nėra. Vienas iš greičiausių ir saugiausių raukšlių šalinimo priemonių yra A tipo botulino toksino injekcijos.
Botulino toksinas gali būti atliekamas kartu su kitomis kosmetinėmis odos procedūromis, pvz., cheminiu šveitimu, odos užpildais arba mikrodermabrazija – vis gerinant rezultatus. Ši terapijų kombinacija gali užkirsti kelią formuotis naujoms raukšlėms.

Botulino toksinas − rezultatai prieš ir po

Rezultatus pastebėsite per kelias dienas, tačiau pilnas efektas dažniausiai atsiskleidžia po savaitės. Šios procedūros rezultatų išliekamumas priklauso nuo individualių kūno reakcijų, geriausi rezultatai pastebimi nuo trijų iki šešių mėnesių.
Kai botulino toksino efektas pradeda blėsti, raumenų reakcijos ir raukšlės sugrįžta.

Botulino toksino injekcijos
70-400€

Išsamiau susipažinkite su paslaugų įkainiais

Paslaugų kainos

Pasirinkite filialą

Jūsų vardas

El.paštas

Telefonas

Žinutė

Aš ne robotas